sobota, 13 czerwca 2015

TRANSPARENT MANICURE

Zacznę od tego, że produkty Semilac są godne polecenia! Używam ich już jakiś czas. Myślę, że wystarczający aby je polecać ;) Trzymają się dłuuugo i gdyby nie odrost chyba dałyby się nosić i całe życie! :D

Poprzedni mani, który miałam prawie 4 tygodnie. Zmieniałam kolor tylko ze względu na odrosty. Także miesiąc bez potrzeby malowania paznokci czy poprawiania odpryśnięć to super efekt. Więc jeśli któraś z Was ma jeszcze jakieś wątpliwości co do rozpoczęcia zabawy z manicure hybrydowym mam nadzieję, że już po tym wpisie nie będzie ich mieć ;) A oto zdjęcia:

Przejdźmy jednak to tematu :) czyli nowe mani.Użyłam do jego wykonania lakieru, który już na blogu się pojawił czyli Semilac numer 103.
Na zdjęciu jest to słabo widoczne, ale pazury bez ''wzoru'' są matowe ;)Mam już pomysł na następny mani i pójdę w ombre ;) Czekam tylko na dostawę nowych kolorków!
Próbowałam zrobić to teraz i połączyć malinkę z kanarkowym zielonym, ale te lakiery niestety łączą się tak, że powstaje jeden (co prawda ładny) kolor zamiast przejścia. Kanarek jest mniej kryjący, bardziej przeźroczysty, innej pigmentacji. Nie pasują do siebie... :(

2 komentarze: