piątek, 1 lutego 2013

L'OREAL OMBRE

Wiele osób szuka informacji na temat nowej farby L'oreal - Wild Ombres, która ma na celu rozjaśnienie naszych włosów tak aby delikatnie z ciemnych przechodziły w jaśniejszy kolorek.
Osobiście od dawna planowałam zafundować sobie taki efekt na włosach jednak wczesniejsze farbowanie włosów na czarno uniemożliwiło mi to. Powoli starałam się wrócić do naturalnego koloru (ciemny brąz). Teraz moje włosy są już w miarę brązowe chociaż na zdjęciach niestety wychodzą czarne :) no ale cóż poradzić... (w ogóle jakoś ich kolor różni się na zdjęciach :D i ciężko uchwycić mi efekt po dzisiejszym farbowaniu).
Ale do rzeczy. Jakieś 3 tygodnie temu zakupiłam ową farbę dla sprawdzenia czy w ogóle chwyci na moich farbowanych włosach a jak tak to w jakim stopniu je rozjaśni. Wcześniej próbowałam już rozjaśniania platynowym blondem z marnym skutkiem, a dekoloryzacji bałam się (ciężko bym przeżyła szok jeżeli musiałabym je ściąć z powodu zniszczenia :D). L'oreal wydał 3 rodzaje. Ja zakupiłam do ciemnego brązu. I zdziwiłam się bardzo gdy okazało się że chwyciło! Efekt nie był oczywiście taki jak na opakowaniu ale to cud że w ogóle był :) Także byłam zadowolona że mam to swoje wymarzone ombre.


Dzisiaj postanowiłam powtórzyć zabieg i kupując znowu identyczną farbę rozjaśnić końcówki jeszcze bardziej. Udało się. włosy są odrobinę bardziej zniszczone ale jak na takie coś i tak jest to nieduża szkoda dla nich :) Aplikacja jest bardzo łatwa i nie robią sie łatki (czego się obawiałam). Mam nadzieje że poprzez stosowanie odżywki wrócą do swojej kondycji :) A więc podsumowując mogę szczerze polecić! Jest to o wiele tańsze niż zrobione u fryzjera a efekt jest bardzo ładny :) (nie mówię tu tylko na swoim przykładzie).
Efekt po pierwszym zastosowaniu jest notkę niżej (tak wiem że na zdjęciu wyszły czarne i jakby ''niedomalowane'' ale w rzeczywistości są jaśniejsze i całkowicie pokryte ;) ). Dwa razy trzymałam po 45 minut dla uzyskania lepszego efektu :).


Jedno zdj z 1 zastosowania:
musicie sobie wyobrazić że moje włosy są brązowe (ciemny ale brąz) ;)) bo na każdym zdj niestety wyszła czerń...
  Po drugim rozjaśnianiu:

szczerze mówiąc efekt na zdjęciach nie jest zbyt ładny przez to że wychodzą one takie ciemne...

1 komentarz: