sobota, 10 października 2015

BODETKO LASH (ODŻYWKA DO RZĘS) - EFEKTY I RECENZJA

Już jakiś czas temu rozpoczęłam swoją przygodę z odżywkami do rzęs (wszystkie recenzje znajdziecie na blogu :)). Rozpoczęło się od kompletnej porażki i Regenerum, później trafiona odżywka i mój ulubieniec czyli RevitaLash, a teraz nadszedł czas na Bodetko Lash. 

Nie jestem zdania, że zawsze cena równa jest jakości, ale w przypadku moich testów odżywek do rzęs ta zasada jest trafiona w punkt. 
Cena Regenerum to 40zł, ale są to pieniądze wyrzucone w błoto. Koszt RevitaLash to 270zł za 3 miesiące kuracji natomiast Bodetko 89zł za 3-4 miesięczną kurację. No i tak jak rozkłada się to cenowo tak i jest jakościowo :) Ale wszystko opiszę Wam dalej szczegółowo. DOSTĘPNOŚĆ

Odżywkę kupicie na stronie https://www.bodetkolash.eu/. Nie spotkałam się z możliwością zakupu w inny sposób. 


WYGLĄD I OPAKOWANIE

Tu wielki plus bo opakowanie jest cudne! Matowa buteleczka zdobiona złotem!!! Dla mnie takie połączenie jest idealne. Wykonana jest z dobrego materiału. Napisy nie schodzą. 
Produkt przychodzi do nas dodatkowo zapakowany w kartonik w identycznej kolorystyce. W środku oprócz odżywki znajduję się także mała instrukcja oraz wszelkie niezbędne informacje. 
CENA I WYDAJNOŚĆ

Nieco napisałam już na wstępie jednak to nie wszystko ;)
Odżywkę zakupić można w dwóch wariantach;

1. Kuracja na 3-4 miesiące (1,5ml) - 89zł
2. Kuracja na 6-8 miesięcy (3ml) - 149zł

No i tu dla mnie pojawia się pierwszy DUŻY MINUS - WYDAJNOŚĆ . Ja wybrałam wersję kuracji na 3-4 miesiące no i niestety... obietnica co do tego się nie sprawdza. Mi starczyła ledwo na 3 miesiące, ale to tak bardzo bardzo ledwo. Mowy nie było aby starczyło na 4 miesiące... Po swoich doświadczeniach wiem, że nie potrzebuje używać odżywki na dolne rzęski jednak jeśli któraś z pań miałaby także kiepskie dolne i chciała poprawić je za pomocą tego produktu to niestety kuracja 
górne + dolne rzęsy starczyła by na max 2 miesiące. Ja używałam cały czas tylko na górne i już po jakiś 2 miesiącach buteleczka wydawała się być pusta. Przy potrząsaniu nie było słychać aby znajdował się tam płyn. Pędzelek przy aplikacji był lekko wilgotny, ale to już nie było to samo co na początku kuracji. Dodam, że opakowanie zawsze było szczelnie zamknięte itp. ;) 
Porównując ten produkt z RevitaLash to zdecydowanie przegrywa w moim rankingu. RL miałam co prawda wersję droższą na dłuższy czas jednak i tak nie ratuje to Bodetko. Revita miało starczyć na 6 miesięcy a miałam ją PONAD ROK!!! Butelka z odżywką nadal była wypełniona i wyrzuciłam resztę tylko ze względu na to, że po roku traciła datę ważności, a z oczami wole uważać :) Więc tu wielki minus dla Bodetko bo wiadomo kupuje na 3 i nie oczekuję, że będę miałam ją rok, ale powinno mi spokojnie starczyć na obiecany czas, a nie, że pod koniec kuracji aplikuję praktycznie suchym pędzelkiem. 


APLIKACJA

Odżywkę nakłada się pędzelkiem praktycznie tak samo jak eyeliner :) Robi się to przed pójściem spać, a w nocy odżywka działa. 
EFEKTY

Efekty oczywiście są. Nie tak spektakularne jak przy RevitaLash, ale jestem z nich zadowolona. Działa i to jest najważniejsze. 
Rzęski są bardziej podkręcone, znacznie dłuższe i gęściejsze. Zresztą zdjęcia oddadzą to najlepiej :) 


rzęski naturalne - niepomalowane tuszem

rzęski pomalowane - i przed i po tusz L'Oreal VMLOCENA KOŃCOWA

8/10

Efekty są bardzo ładne i nie były to pieniążki wyrzucone w błoto, ale po kuracji z RevitaLash wiem, że moje rzęsy stać na więcej i miałam po niej lepsze efekty niż po Bodetko stąd jeden punkt mniej. A kolejny odjęłam za to, że czuję się oszukana wydajnością odżywki. Miało być pełne 3 miesiące w porywach do 4, a były ledwo 3... Dlatego moja końcowa ocena to 8 :)

Czy poleciłabym ją Wam? Tak, ale z pełną Waszą świadomością tych dwóch minusików. 

Myślałam, że w Bodetko znajdę tańszy odpowiednik RevitaLash jednak nadal to on zostaje moim ulubieńcem. Mimo, że jest to 100zł różnicy na plus dla Bodetko to tak naprawdę wcale ten plus w praktyce aż tak nie jest odczuwalny. Bo dokładamy do odżywki droższej, ale za to możemy używać jej znacznie dłużej, a i efekty są jeszcze lepsze choć jak mówię te są również super. Gdybym nie znała RevitaLash byłabym zapewne oczarowana efektami Bodetko bo są bardzo widoczne, ale przez to, że wiem jak jeszcze może być lepiej to jestem w stosunku do niej surowsza. 

Szczerze mówiąc miałam w planach zakup kolejnego opakowania Bodetko. Wiem, że nie po każdym produkcie efekty są widoczne w tym samym czasie. Uznałam, że może nie są one jeszcze takie WOW bo potrzebuję z tą odżywką jeszcze dłuższego czasu przyjaźni ;) I przedłużyłabym kurację, ale ze względu na jej wydajność (kiepską) chyba jednak tego nie zrobię. 

Jeśli jednak Wam jej potrzebna zmiana na ładniejsze rzęski, ale nie potrzebujecie efektu WOW tylko subtelne wydłużenie i pogrubienie to polecam Bodetko bo jak widać działa. 
Jak producent obiecałby dodanie 0,5ml do buteleczki i zostawił odżywkę w tej samej cenie co jest obecnie na pewno zostałabym przy Bodetko. Wtedy kalkulowałaby się o super :) Bo i idealny czas kuracji i świetna, korzystna cena i do tego może po dłuższym czasie byłby i tu efekt WOW. 
2 komentarze:

  1. Efekt końcowy jest bardzo ładny. Rzęsy pogrubione i wydłużone, ale przy tym niezbyt obciążone, co przecież ważne, by wyglądały naturalnie i jak firaneczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak piękny efekt :)
    Cudownie wyglądają rzęski za każdym razem :)

    OdpowiedzUsuń