wtorek, 23 grudnia 2014

MERRY CHRISTMAS

Święta już jutro. Jest to czas przez złośliwych nazywany ''dniem sztucznego uśmiechu'' a dla wielu pozostałych okazją do spotkania się z bliskimi, odpoczynku (już po wszelkich przygotowaniach ;)) czy poczucia tej magii, która panuje. 
Z tej okazji chcę złożyć Wam wszystkim życzenia.Kochani!
W tym roku chcę Wam życzyć przede wszystkim ZDROWIA. Po wielu przemyśleniach i przeżyciach uznałam, że to właśnie jest najważniejsze. Zdrowie - zarówno to fizyczne jak i psychiczne. Sprawne ciało, z którym czujemy się dobrze sprawia, że całe nasze życie się odmienia. Możemy spełniać swoje marzenia, podróżować i żyć w pełni. Nie ma wtedy ograniczeń, które nie wynikają bezpośrednio od nas. Możemy pracować, bawić się, biegać, skakać z radości i robić wiele innych rzeczy, które uczynią nas szczęśliwszych :)
Psychika. Równie ważna jak cielesność. To co mamy w głowie to 90% sukcesu. Wiele naszych ograniczeń wynika właśnie z psychiki. Lęki, ból, choroby... Dużo siedzi w naszej głowie. Życzę Wam aby wasza psychika była oczyszczona z każdego rodzaju lęków czy zahamowań oraz aby mądrość życiowa nigdy Was nie opuszczała. To razem ze zdrowym ciałem jest w stanie zapewnić nam wszystko! 
Pieniądze, miłość, kariera? Ze zdrowiem możecie to osiągnąć! Nawet jeśli Wasze ciało z jakiegoś względu  nie jest do końca idealne/sprawne psychika będzie w stanie dużo zwalczyć i pomóc :)

ŚWIĄTECZNE BUZIAKI, MAFIA Brak komentarzy:

Prześlij komentarz